vrijdag 25 mei 2018
Lettergrootte

 

NAAMDAGDATUMTIJDACTIVITEIT
Blaauw, JellyMaandag26-mrt18.30-22.30Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Vries, Hennie deDinsdag27-mrt18.30-22.30Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Blaauw, JellyWoensdag28-mrt18.30-22.30Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Hingstman, WillyDonderdag 29-mrt18.30-22.30Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Blaauw, JellyVrijdag30-mrt18.30-22.30Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Blaauw, JellyZaterdag31-mrt09.00-12.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Blaauw, JellyZaterdag31-mrt12.00-15.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Blaauw, JellyZaterdag31-mrt15.00-18.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Boer, Eliza deZondag1-apr09.00-12.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Malcolm, Roy Zondag1-apr12.00-15.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Huizing, CarlaZondag1-apr15.00-18.00Open Kick Off Toernooi (DE - HE)
Minks, BartMaandag2-apr9.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-bardienst
Steenhuis, MatthijsMaandag2-apr9.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Bos-Meijer, Eltje Dinsdag3-apr19.30-22.30 
Schooten, Ria vanWoensdag4-apr19.30-22.30 
Suurd, PeterDonderdag 5-apr19.30-22.30 
Brinkman, ReneZaterdag7-apr08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Hoving, HennieZaterdag7-apr12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag7-apr16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Platen, HeleenDinsdag10-apr19.30-22.30 
Hofstede, JacobWoensdag11-apr19.30-22.30 
Mulder, FinaDonderdag 12-apr19.30-22.30 
Hingstman, HenkVrijdag13-apr19.00-22.30Voorjaarscompetitie
Balk, LindaZaterdag14-apr08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag14-apr12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Vries, Hennie deZaterdag14-apr16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Teuben, SaskiaZondag15-apr08.30-12.30Groene competitie jeugd
Goossens, AnsDinsdag17-apr19.30-22.30 
Barg, Jan Willem v.d.Woensdag18-apr19.30-22.30 
Hoogeveen, ThijsDonderdag 19-apr19.30-22.30 
Blaauw, JellyZaterdag21-apr08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Booij, KasZaterdag21-apr12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Croezen, JeannetteZaterdag21-apr16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Hessels, Aaldert Dinsdag24-apr19.30-22.30 
Otten, TinekeWoensdag25-apr19.30-22.30 
Reinders, ReneeDonderdag 26-apr19.30-22.30 
Bosscher, HarmaDinsdag1-mei19.30-22.30 
Blaauw, AlieWoensdag2-mei19.30-22.30 
Pater, BartDonderdag 3-mei19.30-22.30 
Pater, JanZaterdag5-mei08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Schouten, FloorZaterdag5-mei12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Vries, Hennie deZaterdag5-mei16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Stoffers, CarinZondag6-mei08.30-12.30Groene competitie jeugd
Huisman, KinaDinsdag8-mei19.30-22.30 
Tahalele, PaulWoensdag9-mei19.30-22.30 
Hingstman, HenkVrijdag11-mei19.00-22.30Voorjaarscompetitie
Tahalele, GeaZaterdag12-mei08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Meulen, TrijnieZaterdag12-mei12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Slob, EliZaterdag12-mei16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Meulen, Martijn v.d.Dinsdag15-mei19.30-22.30 
Meulen, Tjeerd v.d.Woensdag16-mei19.30-22.30 
Asperen, Vera vanDonderdag 17-mei19.30-22.30 
Knol, H.enkDinsdag22-mei19.30-22.30 
Vries, Cees deWoensdag23-mei19.30-22.30 
Hingstman, WillyZaterdag26-mei08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Hingstman, WillyZaterdag26-mei12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Wege, Nelleke van de Zaterdag26-mei16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Reinhardus, CarlaZondag27-mei08.30-12.30Groene competitie jeugd
Steenis, Machiel vanDinsdag29-mei19.30-22.30 
Hagels, WesselWoensdag30-mei19.30-22.30 
Wassenaar, MartijnDonderdag 31-mei19.30-22.30 
Hingstman, HenkVrijdag1-jun19.00-22.30Voorjaarscompetitie
Bloembergen, HarriëtZaterdag2-jun08.30-12.30Voorjaarscompetitie
Westebring, RoelofZaterdag2-jun12.30-16.30Voorjaarscompetitie
Mulder, AntjeZaterdag2-jun16.30-20.30Voorjaarscompetitie
Oostenbrink, JanZondag3-jun08.30-12.30Groene competitie jeugd
Wiersum, MargDinsdag5-jun19.30-22.30 
Bavinck, CarolienWoensdag6-jun19.30-22.30 
Wanroij, Renske vanDonderdag 7-jun19.30-22.30 
Knape, inekeDinsdag12-jun19.30-22.30 
Grummel, TonnieWoensdag13-jun19.30-22.30 
Katerberg, RiaDonderdag 14-jun18.30-22.30 
Biesma, JannyZondag17-jun09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-bardienst
Aalders, TruidaZondag17-jun09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Vries, Hennie deDinsdag19-jun19.30-22.30 
Kimbal, NielsWoensdag20-jun19.30-22.30 
Wiegand, BerthaDonderdag 21-jun19.30-22.30 
Hingstman, WillyZondag24-jun09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-bardienst
Hofstede, LauraZondag24-jun09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Kluiter, LarsDinsdag26-jun19.30-22.30 
Velde, Wim van derWoensdag27-jun19.30-22.30 
Graaf, Leen deDonderdag 28-jun19.30-22.30 
Diepenhorst, AtieZaterdag30-jun13.30-17.30 
Bruins, ErikDinsdag3-jul19.30-22.30 
Boelens, EtaWoensdag4-jul19.30-22.30 
Jansen, SuzanDonderdag 5-jul18.30-22.30 
Laernoes, PietZaterdag7-jul14.00-17.00 Jeugdclubkampioenschappen
Sparreboom, RobDinsdag10-jul19.30-22.30 
Blaauw, JelleWoensdag11-jul19.30-22.30 
Blaauw, JellyDonderdag 12-jul19.30-22.30 
Campman, JeroenDinsdag17-jul19.30-22.30 
Campman, MoniqueWoensdag18-jul19.30-22.30 
Hingstman, WillyDonderdag 19-jul19.30-22.30 
Blaauw, JellyMaandag23-jul18.30-22.30Grunopark Open dubbeltoernooi
Boer, Eliza deDinsdag24-jul18.30-22.30Grunopark Open dubbeltoernooi
Malcolm, Roy Woensdag25-jul18.30-22.30Grunopark Open dubbeltoernooi
Huizing, CarlaDonderdag 26-jul18.30-22.30Grunopark Open dubbeltoernooi
Hingstman, HenkVrijdag27-jul18.30-22.30Grunopark Open dubbeltoernooi
Reurink, AlfredZaterdag28-jul09.00-12.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Blaauw, JellyZaterdag28-jul12.00-15.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Diepenhorst, AtieZaterdag28-jul15.00-18.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Blaauw, JellyZondag29-jul09.00-12.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Graaf, Leen deZondag29-jul12.00-15.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Blaauw, JellyZondag29-jul15.00-18.00Grunopark Open dubbeltoernooi
Bos-Meijer, Eltje Dinsdag31-jul19.30-22.30 
Schooten, Ria vanWoensdag1-aug19.30-22.30 
Suurd, PeterDonderdag 2-aug19.30-22.30 
Brinkman, ReneDinsdag7-aug19.30-22.30 
Hoving, HennieWoensdag8-aug19.30-22.30 
Blaauw, JellyDonderdag 9-aug19.30-22.30 
Platen, HeleenDinsdag14-aug19.30-22.30 
Balk, LindaWoensdag15-aug19.30-22.30 
Mulder, FinaDonderdag 16-aug19.30-22.30 
Hofstede, JacobDinsdag21-aug19.30-22.30 
Blaauw, JellyWoensdag22-aug19.30-22.30 
Hoving, AnnemarieDonderdag 23-aug19.30-22.30 
Goossens, AnsDinsdag28-aug19.30-22.30 
Barg, Jan Willem v.d.Woensdag29-aug19.30-22.30 
Hoogeveen, ThijsDonderdag 30-aug19.30-22.30 
Blaauw, JellyDinsdag4-sep19.30-22.30 
Velde, Wim van derWoensdag5-sep19.30-22.30 
Wanroij, Renske vanDonderdag 6-sep19.30-22.30 
Campman, JeroenZondag9-sep09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-bardienst
Verhallen, EeskeZondag9-sep09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Booij, KasWoensdag12-sep19.30-23.00 
Pater, JanDonderdag 13-sep19.30-23.00 
Otten, TinekeZaterdag15-sep08.30-12.30Najaarscompetitie
Blaauw, AlieZaterdag15-sep12.30-16.30Najaarscompetitie
Schouten, FloorZaterdag15-sep16.30-20.30Najaarscompetitie
Campman, MoniqueZondag16-sep09.00-12.00Worldtour/Groene comp.-bardienst
Speelman, AnsZondag16-sep09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Bosscher, HarmaDinsdag18-sep19.30-22.30 
Stoffers, C.arinWoensdag19-sep19.30-22.30 
Wiersum, MargDonderdag 20-sep19.30-22.30 
Blaauw, JellyZaterdag22-sep08.30-12.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag22-sep12.30-16.30Najaarscompetitie
Tahalele, PaulZaterdag22-sep16.30-20.30Najaarscompetitie
Boelens, EtaZondag23-sep09.00-12.00Worldtour/Groene comp.-bardienst
Aalders, JanZondag23-sep09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Knape, InekeDinsdag25-sep19.00-23.00 
Grummel, TonnieWoensdag26-sep19.00-23.00 
Katerberg, RiaDonderdag 27-sep19.00-23.00 
Vries, Hennie deZaterdag29-sep08.30-12.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag29-sep12.30-16.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag29-sep16.30-20.30Najaarscompetitie
Biesma, JannyZondag30-sep09.00-12.00Worldtour/Groene comp.-bardienst
Aalders, TruidaZondag30-sep09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Blaauw, JellyDinsdag2-okt19.30-22.30 
Kimbal, NielsWoensdag3-okt19.30-22.30 
Wiegand, BerthaDonderdag 4-okt19.30-22.30 
Blaauw, JellyZaterdag6-okt08.30-12.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZaterdag6-okt12.30-16.30Najaarscompetitie
Hingstman, WillyZaterdag6-okt16.30-20.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZondag7-okt09.00-12.00Worldtour/Groene comp.-bardienst
Steenhuis, MatthijsZondag7-okt09.00-12.00Worldtour/Tenniskids comp.-jeugdvrijw.
Westebring, RoelofDinsdag9-okt19.30-22.30 
Meulen, TrijnieWoensdag10-okt19.30-22.30 
Slob, EliDonderdag 11-okt19.30-22.30 
Meulen, Martijn v.d.Zaterdag13-okt08.30-12.30Najaarscompetitie
Asperen, Vera vanZaterdag13-okt12.30-16.30Najaarscompetitie
Bruins, ErikZaterdag13-okt16.30-20.30Najaarscompetitie
Vries, Hennie deZondag14-okt09.00-12.00Groene competitie jeugd
Hoving, AnnemarieDinsdag16-okt19.30-22.30 
Vries, Cees deWoensdag17-okt19.30-22.30 
Blaauw, JellyDonderdag 18-okt19.30-22.30 
Kuil, RubinZaterdag20-okt08.30-12.30Najaarscompetitie
Wege, Nelleke van de Zaterdag20-okt12.30-16.30Najaarscompetitie
Kluiter, LarsZaterdag20-okt16.30-20.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZondag21-okt09.00-12.00Groene competitie jeugd
Steenis, Machiel vanDinsdag23-okt19.30-22.30 
Hagels, WesselWoensdag24-okt19.30-22.30 
Kuil, RubinDonderdag 25-okt19.30-22.30 
Blaauw, JelleZaterdag27-okt08.30-12.30Najaarscompetitie
Sparreboom, RobZaterdag27-okt12.30-16.30Najaarscompetitie
Vries, Hennie deZaterdag27-okt16.30-20.30Najaarscompetitie
Blaauw, JellyZondag28-okt09.00-12.00Groene competitie jeugd

Login