woensdag 12 december 2018
Lettergrootte
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Eindstanden voorjaarscompetitie 2013

Heren (0603) 1e klasse zaterdag Dames (1106) 3e klasse zaterdag 
          
1 GSTC 17341 WOLDMEPPERS 1728
2 TIVOLI TC 17312 UNESWIDO 1728
2 ZUIDLAREN 27313 GLTB 3728
4 GLTB 57204 ROLDE 1724
5 TAM 17185 BORGER 2719
6 GLTB 37156 HERTENKAMP 1719
7 VERACKET 17137 UNESWIDO 2715
8 ROLDE 1768 LEO 177
          
          
Heren (0623) 4e klasse zaterdag Dames (1107) 4e klasse zaterdag 
          
1 WINSUM 37321 WESTERBORK 3627
2 STARKENBORGH 47302 ROLDE 2620
3 ROLDE 27233 G.S.M. 2518
4 STIRUM 37224 BARGERES 3617
5 ALOE 37185 SMALHORST 2515
6 KALKWIJCK 47166 STADSKANAAL 2614
7 UNESWIDO 27147 VALTHERMOND 243
8 VEENDAM 3713     
          
          
          
Heren (0620) 4e klasse zaterdag Gemengd 35+ (0312) 3e klasse zaterdag 
          
1 BEQUICK 1887 27321 ROLDE 1621
2 ROLDE 37302 OMMEN 2620
3 HAREN 37253 HERTENKAMP 2616
4 MEPPEL 17194 VOORWIJK 2615
4 'T WOLD 27195 NORGER T.V. 1615
6 DE MARSCH 27186 SUTHWALDA 3611
7 TIVOLI TC 37137 DIEVER 167
8 AMELTE 2712     
          
          
Heren 35+ (0719) 4e klasse zaterdag Dames dubbel 17+ (1255) 2e klasse donderdag morgen
          
1 WEST END 17251 ZWEELOO 3720
2 AMELTE 27252 MEPPEL 1718
3 ADUARD 27253 'T WOLD 1717
4 BEQUICK 1887 17224 COEVORDEN 3714
5 A.Y.R. 27214 HERTENKAMP 3714
6 ROLDE 17216 SUTHWALDA 2711
7 NIENOORD 47207 ROLDE 179
8 HERTENKAMP 7797 WESTERBORK 279
          
          
Heren dubbel 55+ (1007) 3e klasse maandag      
          
1 KALKWIJCK 6617     
2 TONEGIDO 1617     
3 BARGERES 3616     
4 ROLDE 1613     
5 ZWEELOO 1610     
6 VEENDAM 369     
7 VOEVKE 262     
          
          
          
  JUNIOREN       
          
Jongens (1723) 2e klasse zondag Jongens t/m 14 (3107) 1e klasse zondag 
          
1 ROLDE 1 (KAMPIOEN)6211 ROLDE 1628
2 HOOGEVEEN 16201 HERTENKAMP 1628
3 NORGER T.V. 16163 'T WOLD 1619
4 GLTB 16154 COEVORDEN 1616
     5 ZUIDLAREN 3613
     6 DALEN 1611
     7 GLTB 2611
          
          
          
Groen (2206) 1e klasse woensdag middagGroen (2246) 3e klasse woensdag middag
          
1 ROLDE 1 (KAMPIOEN)7181 ROLDE 2 (KAMPIOEN)715
2 BORGER 17182 T.U.L.P. 2714
3 WIJCHGELSHEIM 17133 ZWEELOO 1713
4 GLTB 17114 TER APEL 1711
5 KALKWIJCK 17105 TER APEL 2710
6 NORGER T.V. 1766 SLEEN 279
7 CREAM CRACKERS 1757 BORGER 479
8 A.Y.R. 1738 DALEN 273

Binnenkort...

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Buienradar

Sterpartners:

Login