dinsdag 23 april 2019
Lettergrootte

Inzet vrijwilligersdiensten TV Rolde

TV Rolde is blij met de inzet van haar leden voor vrijwillige diensten op de club. Met elkaar maken weTV Rolde tot de gezelligste en mooiste tennisvereniging van Nederland!

Ook voor 2019 heeft de clubhuiscommissie een mooi schema samengesteld om alle bardiensten, onderhoudswerkzaamheden en vrijwilligershulp voor onder andere de jeugd met elkaar rond te krijgen.

Het seizoen begint op 25 maart 2019 en eindigt op 27 oktober 2019.

Mocht het moment waarop je bent ingedeeld echt niet uitkomen, dan kun je altijd zelf ruilen met een ander lid. Als je het gezelliger vindt om samen met een maatje de bardienst te draaien, dan kun je dat uiteraard ook onderling regelen om bij beide diensten samen de bardienst te verzorgen.

Wij willen je alvast weer heel erg bedanken voor je inzet voor de vereniging en hopen je uiteraard daarnaast ook gezellig te zien in het clubhuis op andere momenten.

 

Naam

Voornaam

Dag

Datum

Tijd

Opmerkingen

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Maandag

25-mrt

18.00-22.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Vries, H. de

Hennie

Dinsdag

26-mrt

18.00-22.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Woensdag

27-mrt

18.00-22.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Donderdag

28-mrt

18.00-22.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Vrijdag

29-mrt

18.00-22.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zaterdag

30-mrt

09.00-12.00

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Zaterdag

30-mrt

12.00-15.00

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

30-mrt

15.00-18.00

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Zondag

31-mrt

12.00-14.30

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zondag

31-mrt

14.30-18.00

Star Sourcing 360 Open Toernooi (DE - HE)

Aalders, J.S.

Jan

Zondag

31-mrt

08.30-12.30

bardienst jeugdcompetitie + Open Toernooi

Aalders-Kruijer, T.

Truida

Zondag

31-mrt

08.45-12.30

vrijwilliger jeugdcompetitie+Open Toernooi

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

2-apr

19.30-22.30

Meulen, D. van der

Daan

Woensdag

3-apr

19.30-22.30

Meulen-Kuiper, T. van der

Trijnie

Donderdag

4-apr

19.30-22.30

Laernoes, P.

Piet

Zaterdag

6-apr

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Smeele, Q.J.

Quirin

Zaterdag

6-apr

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Asperen, V.W.M. van

Vera

Zaterdag

6-apr

12.30-16.30

Voorjaarscompetitie

Blaauw, J.

Jelle

Zaterdag

6-apr

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Meulen, T. van der

Tjeerd

Zondag

7-apr

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Teuben, R.M.A.

Reinier

Zondag

7-apr

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

9-apr

19.30-22.30

Lensing, R.J.

Ronja

Woensdag

10-apr

19.30-22.30

Rotgers, C.

Chris

Donderdag

11-apr

19.30-22.30

Huisman, K.

Kina

Zaterdag

13-apr

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Nijholt, R.M.

Robert

Zaterdag

13-apr

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

13-apr

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Platen, H.M.A.

Heleen

Zaterdag

13-apr

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Hagels, W.G.

Wessel

Zondag

14-apr

08.30-10.30

bardienst jeugdcompetitie rood

Lei, W.P. van der

Wido

Zondag

14-apr

08.45-10.30

vrijwilliger jeugdcompetitie rood

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

16-apr

19.30-22.30

Huurman, W.F.

Fred

Woensdag

17-apr

19.30-22.30

Huurman-de Vletter, Y.C.

Yvonne

Donderdag

18-apr

19.30-22.30

Schouten, F.F.

Floor

Zaterdag

20-apr

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Hessels, A.

Aaldert

Zaterdag

20-apr

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Bloembergen, B.A.

Bert

Zaterdag

20-apr

12.30-16.30

Voorjaarscompetitie

Bloembergen-Abbingh, H.G.

Harriët

Zaterdag

20-apr

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

23-apr

19.30-22.30

Bloembergen, S.J.

Steijn

Woensdag

24-apr

19.30-22.30

Kuil, J.

Jan

Donderdag

25-apr

19.30-22.30

Kuhn, R.

Reinout

Vrijdag

26-apr

19.00-22.30

Voorjaarscompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

30-apr

19.30-22.30

Nijholt, K.E.

Kitty

Woensdag

1-mei

19.30-22.30

Oostenbrink, J.

Jan

Donderdag

2-mei

19.30-22.30

Vries, H. de

Hennie

Dinsdag

7-mei

19.30-22.30

Aling, R.

Roeli

Woensdag

8-mei

19.30-22.30

Schol, H.

Helena

Donderdag

9-mei

19.30-22.30

Biesma, J.

Janny

Zaterdag

11-mei

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Brinkman, R.M.

Rene

Zaterdag

11-mei

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Jansen, S.

Suzan

Zaterdag

11-mei

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

14-mei

19.30-22.30

Wiersum-Rieske, M.

Marg

Woensdag

15-mei

19.30-22.30

Knape-Steenbergen, G.A.

Ineke

Donderdag

16-mei

19.30-22.30

Wanroij, R. van

Renske

Zaterdag

18-mei

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Bos-Meijer, E.A.

Eltje

Zaterdag

18-mei

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Schouten, F.F.

Floor

Zaterdag

18-mei

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Boer, L. de

Lidwien

Zondag

19-mei

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Hofstede, L.

Laura

Zondag

19-mei

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Vries, H. de

Hennie

Dinsdag

21-mei

19.30-22.30

Mulder, D.

David

Woensdag

22-mei

19.30-22.30

Boer, E.M. de

Eliza

Donderdag

23-mei

19.30-22.30

Vries, H. de

Hennie

Vrijdag

24-mei

19.00-22.30

Voorjaarscompetitie

Bavinck, C.S.

Carolien

Zaterdag

25-mei

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Gerritsma, M.J.A.

Marco

Zaterdag

25-mei

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

25-mei

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Hofstede, J.

Jacob

Zondag

26-mei

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Belle, R.V. van

Rochelle

Zondag

26-mei

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

28-mei

19.30-22.30

Grummel, T.

Tonnie

Woensdag

29-mei

19.30-22.30

Rotgers, C.

Chris

Vrijdag

31-mei

19.00-22.30

Voorjaarscompetitie

Grummel, T.

Tonnie

Zaterdag

1-jun

08.30-12.30

Voorjaarscompetitie

Hadders-Prins, G.

Grietje

Zaterdag

1-jun

12.00-16.00

Voorjaarscompetitie

Ottens, H.G.

Harry

Zaterdag

1-jun

16.00-20.00

Voorjaarscompetitie

Reurink, A.J.G.

Alfred

Zondag

2-jun

08.30-10.30

bardienst jeugdcompetitie rood

Speelman, Z.J.

Ans

Zondag

2-jun

08.45-10.30

vrijwilliger jeugdcompetitie rood

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

4-jun

19.30-22.30

Mulder, A.

Antje

Woensdag

5-jun

19.30-22.30

Mulder, H.

Henk

Donderdag

6-jun

19.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

11-jun

19.30-22.30

Boer, G.

Gerard

Woensdag

12-jun

19.30-22.30

Huizing, C.M.

Carla

Donderdag

13-jun

18.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

18-jun

19.30-22.30

Lesschen, I.

Ielke

Woensdag

19-jun

19.30-22.30

Gerbranda, C.

Colinda

Donderdag

20-jun

19.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

25-jun

19.30-22.30

Drenth, J.

Jaap

Woensdag

26-jun

19.30-22.30

Boelens-Weijer, E.

Eta

Donderdag

27-jun

19.30-22.30

Reinders-Holtrop, R.

Renee

Zaterdag

29-jun

14.00-17.00

Jeugdclubkampioenschappen

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

2-jul

19.30-22.30

Hoeksema, C.A.

Carin

Woensdag

3-jul

19.30-22.30

Velde, W. van der

Wim

Donderdag

4-jul

18.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

9-jul

19.30-22.30

Hadders, G.J.

Gert Jan

Woensdag

10-jul

19.30-22.30

Sijbring, J.

Jan

Donderdag

11-jul

19.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

16-jul

19.30-22.30

Mooij, M.J.

Ieke

Woensdag

17-jul

19.30-22.30

Suurd, P.L.

Peter

Donderdag

18-jul

19.30-22.30

Stoffers, C.

Carin

Maandag

22-jul

18.30-22.30

Open dubbeltoernooi

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

23-jul

18.30-22.30

Open dubbeltoernooi

Westebring, R.

Roelof

Woensdag

24-jul

18.30-22.30

Open dubbeltoernooi

Zwart, R.

Ronald

Donderdag

25-jul

18.30-22.30

Open dubbeltoernooi

Kimbal, N.

Niels

Vrijdag

26-jul

18.30-22.30

Open dubbeltoernooi

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zaterdag

27-jul

09.00-12.00

Open dubbeltoernooi

Booij, K.

Kas

Zaterdag

27-jul

12.00-15.00

Open dubbeltoernooi

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

27-jul

15.00-18.00

Open dubbeltoernooi

Tahalele-Boelens, G.J.

Gea

Zondag

28-jul

09.00-12.00

Open dubbeltoernooi

Pater, B.

Bart

Zondag

28-jul

12.00-15.00

Open dubbeltoernooi

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Zondag

28-jul

15.00-18.00

Open dubbeltoernooi

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

30-jul

19.30-22.30

Meijer, H.

Henriette

Woensdag

31-jul

19.30-22.30

Bruijn, de H .

Huub

Donderdag

1-aug

19.30-22.30

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

6-aug

19.30-22.30

Wes, G.W.J.

Wim

Woensdag

7-aug

19.30-22.30

Wes-Polling, J.

Janneke

Donderdag

8-aug

19.30-22.30

Goossens, P.

Peter

Dinsdag

13-aug

19.30-22.30

Goossens-Luijkx, A.M.H.

Ans

Woensdag

14-aug

19.30-22.30

Croezen, A.I.

Ab

Donderdag

15-aug

19.30-22.30

Bosscher, H.

Harma

Dinsdag

20-aug

19.30-22.30

Barg, J.W. van den

Jan Willem

Woensdag

21-aug

19.30-22.30

Hoogeveen, M.C.R.

Thijs

Donderdag

22-aug

19.30-22.30

Reinders-Holtrop, R.

Renee

Dinsdag

27-aug

19.30-22.30

Pater, B.

Bart

Woensdag

28-aug

19.30-22.30

Verhallen, E.Y.

Eeske

Donderdag

29-aug

19.30-22.30

Hoving, A.E.

Annemarie

Dinsdag

3-sep

19.30-22.30

Loman

Gerrie

Woensdag

4-sep

19.30-22.30

Zingstra, J.

Jan

Donderdag

5-sep

19.30-22.30

Mulder, R.

Roelof

Woensdag

11-sep

19.30-23.00

Mulder-Sluiter, F.

Fina

Donderdag

12-sep

19.30-23.00

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zaterdag

14-sep

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Bos, J.

Jan

Zaterdag

14-sep

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Hingstman, H.

Henk

Zaterdag

14-sep

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Brinkman, R.M.

Rene

Zondag

15-sep

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Aalders, J.S.

Jan

Zondag

15-sep

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Schooten, R. van

Ria

Dinsdag

17-sep

19.30-22.30

Smeele, Q.J.

Quirin

Woensdag

18-sep

19.30-22.30

Hessels, A.

Aaldert

Donderdag

19-sep

19.30-22.30

Huisman, K.

Kina

Zaterdag

21-sep

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Lesman, D.J.

Derk Jan

Zaterdag

21-sep

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Blik, H.

Henriet

Zaterdag

21-sep

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Swieter, J.W.

Jan Willem

Zondag

22-sep

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Hofstede, L.

Laura

Zondag

22-sep

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Schol, H.

Helena

Dinsdag

24-sep

19.00-23.00

Darwinkel, L.

Lammert

Woensdag

25-sep

19.00-23.00

Jansen, S.

Suzan

Donderdag

26-sep

19.00-23.00

Vries, C.H. de

Cees

Zaterdag

28-sep

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Slob, E.

Eli

Zaterdag

28-sep

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

28-sep

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Reurink, A.J.G.

Alfred

Zondag

29-sep

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Speelman, Z.J.

Ans

Zondag

29-sep

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

1-okt

19.30-22.30

Mulder, A.

Antje

Woensdag

2-okt

19.30-22.30

Mulder, H.

Henk

Donderdag

3-okt

19.30-22.30

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

5-okt

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Van Tuijl, C.H.

Carolien

Zaterdag

5-okt

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zaterdag

5-okt

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Zaterdag

5-okt

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Oostenbrink, J.

Jan

Zondag

6-okt

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Verhallen, E.Y.

Eeske

Zondag

6-okt

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

8-okt

19.30-22.30

Hiemstra, H.

Hans

Woensdag

9-okt

19.30-22.30

Bavinck, C.S.

Carolien

Donderdag

10-okt

19.30-22.30

Pater, J.

Jan

Zaterdag

12-okt

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Nijenhuis, A.F.

Alfred

Zaterdag

12-okt

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

12-okt

12.30-16.00

Najaarscompetitie

Otten, T.

Tineke

Zaterdag

12-okt

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Laernoes, P.

Piet

Zondag

13-okt

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Steenhuis, M.E.

Mathijs

Zondag

13-okt

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

15-okt

19.30-22.30

Huurman, W.F.

Fred

Woensdag

16-okt

19.30-22.30

Bloembergen, B.A.

Bert

Donderdag

17-okt

19.30-22.30

Bloembergen-Abbingh, H.G.

Harriët

Zaterdag

19-okt

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Bierling, M.

Margrit

Zaterdag

19-okt

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Hingstman-Imminga, W.

Willy

Zaterdag

19-okt

12.30-16.00

Najaarscompetitie

Zwart, R.

Ronald

Zaterdag

19-okt

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Kuil, J.

Jan

Zondag

20-okt

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Lei-te Groen, M. van der

Marleen

Zondag

20-okt

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Blaauw-Schuiling, J.L.

Jelly

Dinsdag

22-okt

19.30-22.30

Meulen, D. van der

Daan

Woensdag

23-okt

19.30-22.30

Meulen, T. van der

Tjeerd

Donderdag

24-okt

19.30-22.30

Tahalele, B.D.P.

Paul

Zaterdag

26-okt

08.30-12.30

Najaarscompetitie

Verbeek, E.J.

Esther

Zaterdag

26-okt

12.00-16.00

Najaarscompetitie

Tahalele-Boelens, G.J.

Gea

Zaterdag

26-okt

12.30-16.00

Najaarscompetitie

Vries, H. de

Hennie

Zaterdag

26-okt

16.00-20.00

Najaarscompetitie

Hingstman, H.

Henk

Zondag

27-okt

08.30-11.30

bardienst jeugdcompetitie

Teuben, R.M.A.

Reinier

Zondag

27-okt

08.45-11.30

vrijwilliger jeugdcompetitie

Login